ओएस नेपाल म्युजिक अवार्डको भोटिङ खुला
0
Shares

0

काठमाडौं : भदौ ३ मा हुने ओएसनेपाल म्युजिक अवार्ड २०७४ को मनोनयनमा परेका कलाकारका निम्ति भोटिङ खुला गरिएको छ । २०७३ वैशाखदेखि २०७४ असारसम्म सार्वजनिक भएका गीतसंगीतका विभिन्न ४३ विधाको सर्वोत्कृष्ट पाँचभित्र पर्न सफल गीतको मनोनयन सार्वजनिक भएको छ। विभिन्न विधाका दुई सय १५ स्रष्टा र सिर्जनाबाट छनोट भएका उत्कृष्ट पाँच गायक गायिकालाई भोट दिन सकिने आयोजकले जनाएको छ ।
यसरी भोट गर्न सकिन्छ

OSNM CODE & SENT 33001
Best Patriotic Song
1. Sanubabu Maharjan (janani janma bhumischa) – 1A
2. Surach Prasai (BANCHHA NEPAL)-1B
3. Suraj Kumar Thapa (Kohi Bhanchhan Mechi Mero)-1C
4. Udesh Shrestha (pahad royeko chha)-1D
5. Satya Raj Acharya (Bachau nepali bhai)-1E

OSNM CODE & SENT 33001

Best Lyricist Patriotic Song
1. Sangita Rayamajhi (Hami Gorkhali)-2A
2. AATISH LAMA (Dashain chad tihar aayo)-2B
3. Surach Prasai (BANCHHA NEPAL)-2C
4.Raju Babu Shrestha (Bachau nepali bhai)-2D
5.Umesh Lamsal (Kohi Bhanchhan Mechi Mero)-2E

OSNM CODE & SENT 33001

Best Lyricist Adhunik Song
1.Gobind Prasad Upadhyay (Baharma Ramaune)-3A
2.Nirpesh Upreti (Suru Bhaeko Chha)-3B
3. Gopi Dahal (Basa Gara Meri Maya)-3C
4.Uttam Bhandari (Ma Ta Mayalai)-3D
5.Santosh Pokharel (Eklo Juni)-3E

OSNM CODE & SENT 33001

Best Lyricist pop Song
1. Bishnu Raj Gurung (Halakka Jyana)-4A
2.Ashmita Sumargi (Ti Najarle)-4B
3. Anand Adhikari (Nazar)-4C
4.Tenzing Bhutia (Sisako Ghar)-4D
5.D.P Khanal (Chasmawala)-4E

OSNM CODE & SENT 33001

Best Lyricist lok dohari
1.Kastup Panta (Jawani ma Dhakka)-5A
2.Yo Mutu FutayeuI (Sangita Magar “Priti”)-5B
3.Jyoti Neupane (Udharo Maya ) -5C
4. Birahi Karki (Dadaima bijuli aayo)-5D
5.Sun Chandiko Mahal (Santosh Baniya)-5E

OSNM CODE & SENT 33001

Best pop Song (female)
1. Smriti Pokharel (BEKAABU)-6A
2.Puja Gurung (Kayau Din Bitey)-6B
3.Tika Prasain (Nai Malai Thaha Chhaina)-6C
4.Sumi Chamling Rai (Chasmawala)-6D
5.Arpana Shrestha (Mero maya Purneko Jun ho)-6E

OSNM CODE & SENT 33001

Best pop Song (male)
1.Mahendra Rayamajhi (Timilai Bhulera)-7A
2.Bhupu Pandey (ACCEPT GARA)-7B
3. Shankar Smile (Tuition Padhauchhu)-7C
4. Udesh shrestha (Ti Najarle )- 7D
5.Suna Maya (AMIR DEULA)-7E

OSNM CODE & SENT 33001

Best pop Song (female) new
1.Pema Lama (Kehi Mann Ma Chha)-8A
2. Sirjana Khatri Haudemaya (Sirma Sindur)-8B
3.Ramita Bhandari (K Yo Maya Ho)-8C
4.Yojana Puri (Ma Ta Basnai Nasakne)-8D
5.Sonam Maharjan (Maile Timilai Chaheko)-8E

OSNM CODE & SENT 33001

Best pop Song (male) new
1. Rupesh Dangol (Nakkali Mori)-9A
2. Anuj Joshi (Nazar)-9B
3.Gopi Dahal (Sarara Mini Bus)-9C
4.Dharma Bajra Lama (Yo K Vayo Malai)-9D
5.Roshan Shrestha (Timi Nai Timi)-9E

OSNM CODE & SENT 33001
Best pop Song
1. Suraj Shrestha (Bhuleu Ki Bhuleki Chhainau)-10A
2. Ajaya Rana (Sambandha) -10B
3.Udesh Shrestha (Hunchha Maya Ma)-10C
4.Sapan Shrestha (Boli Mitho)-10D
5. Rajesh Rai (Arkhaule Bazar)-10E

OSNM CODE & SENT 33001

Best Music pop song
1.Dipak Sharma (Nazar)-11A
2.Udesh Shrestha (Hunchha Maya Ma)-11B
3.Shankar Thapa (Smile) (Chasmawala)-11C
4.Amir Deula (Suna Maya)-11D
5.karan Raj Karki (Phool Hun Ma)-11E

OSNM CODE & SENT 33001

Best Music Arranger pop song
1.Bijeshwor Tandukar (I Love You Too)-12A
2.Amos Tamang (Sarara Mini Bus)-12B
3.Narendra Biyogi (ACCEPT GARA) -12C
4.Sahas Shakya (Bishwo Sundari)-12D
5.AMIR DEULA (Mero bhabisya)-12E

OSNM CODE & SENT 33001

Best pop song Model (male)
1.K.K. Adhikar (Baja Baja)-13A
2.Asmik lamsal (Yo Phool Rakha)-13B
3.Sraj (Hasana Ho Mayalu)-13C
4. Bicky Pulami (Nasocha Timi )-13D
5.Bijay Kandel (Sparsha)-13E

OSNM CODE & SENT 33001

Best pop song Model (female)
1. zoya shrestha (KEWAL TIMILAI)-14A
2. Asmita (Nazar)-14B
3. Smriti Pokhrel (Timro Ra Mero Kahani)-14C
4. Janwi Bohara (Timi Ramri)-14D
5. Priya Rani (Maile Timilai Chaheko)-14E

OSNM CODE & SENT 33001

Best MUSIC VIDEO Direction pop song
1.Satiz Shrestha (Timro mayale )-15A
2.Faraj Arpan (Aankh Marera )-15B
3.Suren Shrestha (Hunchha Maya Ma)-15C
4.Bicky Pulami (Bhuleu Ki Bhuleki Chhainau )-15D
5.Bishal Nepali (Party Song)-15E

OSNM CODE & SENT 33001
Best MUSIC VIDEO Direction Adhunik song
1.Sonam Pakhrin (Ma Ruda)-16A
2.Manoj Bista (Aaja Pani)-16B
3.Prakash Dhital (Timro Najar Ko)-16C
4. Nikesh Khadka (Lathai banayo)-16D
5.Bishal Bhandari (Bishwo Sundari)-16E

OSNM CODE & SENT 33001

Best Adhunik song Model (male)
1.K.K Adhikari (Na Timilai Aafno)-17A
2.Sanam Kathayat (Hajar Chot )-17B
3.Gunaraj Shrestha (Nisthuri Le)-17C
4.Baboo Bogati (Marchhu Sajilai)-17D
5.Shyam Karki (Timro mayale)-17E

OSNM CODE & SENT 33001

Best Adhunik song Model (female)
1.Shristi (Nisthuri Le)-18A
2.Nimshe Bhujel (Arkai sanga janu raichha)-18B
3. Milan Amatya (Bishwo Sundari )-18C
4. Anu Shah (Aaja Pani)-18D
5. Bipana ( Bajdaina Murchaunga)-18E

OSNM CODE & SENT 33001

Best Adhunik Song (female)
1.Saru Gautam (K Yo Maya Ho)-19A
2.Anju Pant (Baharma Ramaune)-19B
3.Melina Rai (Ma Bhanda Ni )-19C
4. Nita Thapa Magar (Tadpiyera)-19D
5.Sunita Pradhan (Chhutauna Khojne)-19E

OSNM CODE & SENT 33001

Best Adhunik Song (male)
1.Kiran Gajmer (Marchhu Sajilai )-20A
2.Tarabir Pandey (Timrai Samjhanama )-20B
3.Deepak Baraily (Timro Lagi )-20C
4.Shyam Karki (Timro mayale)-20D
5.Surendra Amatya (Hamro Yo Jindagi)-20E

OSNM CODE & SENT 33001

Best Adhunik Song
1.Suraj Kumar Thapa (Bho Maya Aba Laudina)-21A
2. Pramod kharel (Lai deuna maya le)-21B
3.Himal Sagar (Timro Choli Ko Tunama)-21C
4.Baboo Bogati (Bajdaina Murchaunga)-21D
5. Shiva Pariyar (Nabheti Nabheti)-21E

OSNM CODE & SENT 33001

Best Adhunik Song (female) new
1.Sonie Rajbhandari (saatukee mero maan )-22A
2. Rosy Shrestha (Agni Pariksha)-22B
3.Junu Gautam (Thuli)-22C
4.Sushila Pathak (Mero Dil Ko)-22D
5.Pooja Sunuwar (Kathmandu Sahara)-22E

OSNM CODE & SENT 33001

Best Adhunik Song (male) new
1.Gunaraj Shrestha (Nisthuri Le)-23A
2.Ujjwal Kshetri (Bato Modeu)-23B
3.Purushottam Subedi (Suru Bhaeko Chha)-23C
4.SUJAN TIGELA LIMBU (MAYA NI)-23D
5. Suren Gautam (Pinjada Ko Surakchhya)-23E

OSNM CODE & SENT 33001

Best Music Adhunik song
1.Baboo Bogati (Bajdaina Murchaunga)-24A
2.Rajan Raj Shiwakoti (Bishwo Sundari)-24B
3.Suraj Kumar Thapa (Bho Maya Aba Laudina)-24C
4.Karan Raj Karki (Eklo Juni )-24D
5.Kiran Gajmer (Marchhu Sajilai)-24E

OSNM CODE & SENT 33001

Best music video Editor
1.Sushil Neupane (Bajele Guitar Bajako)-25A
2.Satiz Shrestha (Timro mayale)-25B
3. Prabin Shrestha (Hunchha Maya Ma)-25C
4.Tekendra Shah (Nazar)-25D
5.Dipak vista (timi bata)-25E

OSNM CODE & SENT 33001

Best music video Editor (lok dohari )
1.Anup Siwakoti (maya jokhne tulo )-26A
2.Prabin Bhatta (Uhi kholima pani)-26B
3.Bishnu Sharma (Chari Chiri Biri Bho)-26C
4.Dipak Vista (MALAMI)-26D
5.Sujan Shahi (Marne Miti )-26E

OSNM CODE & SENT 33001

Best MUSIC VIDEO Direction (lok dohari )
1.Shankar bc (Jawani ma Dhakka )-27A
2. Babbu Thapa (Uhi kholima pani )-27B
3. Kranti K.c (Timi Phula Hau Kalim)-27C
4.Kapil Lama (Marne Miti )-27D
5. Gamvir Bista (Sir Sir Batasaile)-27E

OSNM CODE & SENT 33001

Best lok dohari (male) new
1.Khem Century (Das Banera)-28A
2.Madhav Thapa (Didi Bahini Sita Ra Tara)-28B
3.Kumar Karki (Sir Sir Batasaile)-28C
4. Kamal BC (Budi Risauchhe)-28D
5.Ganga Datta Giri (Utaauli Mori)-28E

OSNM CODE & SENT 33001

Best vocal lok dohari (female) new
1. Bhimu Gurung (Amilo Rasaile)-29A
2. Niru Shreesh Magar (Dui Dinlai Matra)-29B
3. Chinu Gharti Magar (Didi Bahini Sita Ra Tara)-29C
4. Sangita Magar Preeti (Hamro Maya Chhutyo dabaabma)-29D
5. Anuja Pudasaini (Deuta Ko Ghar)-29E

OSNM CODE & SENT 33001

Best lok dohari
1.Rajan Gurung (Uhi kholima pani)-30A
2.Sahadev Koirala (manai khane raichha timro) -30B
3.Birahi Karki (Dadaima bijuli aayo)-30C
4.Mousam Gurung (Timi Phula Hau Kali)-30D
5.Shambhu kunwar (Das Banera)-30E

OSNM CODE & SENT 33001

Best lok dohari music video model (female)
1.Ranjita Gurung (Mero Jhalko Aayema)-31A
2.Karishma Dhakal (Amilo Rasaile)-31B
3. Reena Thapa (Manai khane raichha Timro Rup)-31C
4.kusum (Sir Sir Batasaile) -31D
5. Parbati Rai (Dadima Bijuli)-31E

OSNM CODE & SENT 33001

Best lok dohari music video model (male)
1.Mahendra Gautam ( Mero Jhalko Aayema)-32A
2.Sher Saud (Khairo Khairo Kapal)-32B
3.Durgesh Thapa (Timi Phula Hau Kali)-32C
4.Puskal sharma (FARAK)-32D
5.Kajish Shrestha (K Garau timilai paauna) -32E

OSNM CODE & SENT 33001

Best vocal lok dohari (female)
1.Krishna Gurung (Ramro Ni Chhaina Ma)-33A
2.Purna Kala B.C. (FARAK)-33B
3. Sarita Dangi (Bhaiyo Pardeshi)-33C
4.Devi Gharti (Uhi kholima pani)-33D
5. Devika KC (Utaauli Mori)-33E

OSNM CODE & SENT 33001
Best vocal lok dohari (male)
1. Mousam Gurung (Timi Phula Hau Kali)-34A
2.Rajan Thakuri (Manma Aago)-34B
3.Birahi Karki (Dadaima bijuli aayo)-34C
4.Bimal Dangi (Tuhuro)-34D
5.Puskal shrama (MALAMIs)-34E

OSNM CODE & SENT 33001

Best lok dohari Music
1.Sahadev Koirala (Manai khane raichha Timro Rup)-35A
2. HB Rasaili (Sankha Phukdai)-35B
3.Jyoti Neupane (Udharo Maya)-35C
4.Birahi Karki (Dadaima Bijuli aayo)-35D
5. Devi Khanal (Das Banera)-35E

OSNM CODE & SENT 33001

Best lok Geet
1. Rajan karki (Buddha Khalne Aagan)-36A
2.Birahi Karki (Aamako Tasbira Hataima)-36B
3.Santosh Baniya (Tuhuro)-36C
4.Mousam Gurung (neveko aago maa kasle taapchara)-36D
5.Puskal shrama (MALAMI)-36E

OSNM CODE & SENT 33001

Best Newari Song
1.Timila They Chhangu Khwa (Rupesh Dangol)-37A
2.Ram Bhakta Maharjan (Haku Mushya)-37B
3.Krishna Bhakta Maharjan (Deke Womha Mayeju)-37C
4.Macha Raja Maharjan (Mukhu Hogu Swa)-37D
5.Mohan Krishna Shrestha (jegu lekka kya bhu chha )-37E

OSNM CODE & SENT 33001

Best Arranger Newari Song
1.Bhupen Bajracharya (Jigu Baisha)- 38A
2. Biren Shakya (jhipi nimha chhamha then)-38B
3. SUMAN KAPALI (WAA WALA FYE WALA)-38C
4. Jugal Dangol (Jigu jeevan Gabale)-38D
5. Hari Saran Saymi (Hyaugu Maltamha)-38E

OSNM CODE & SENT 33001

Best Album of the year
1.suraj kumar thapa (Canvas)-39A
2. Yogesh Kaji (yogi)-39B
3.Ramesh Shrestha (Aankhi jhyal )-39C
4.R.B Khadka (TIMRO TASBIR )-39D
5.Sushila Pathak (Saptarangi)-39E

OSNM CODE & SENT 33001

Best lok dohari music arranger
1. Krisna B.K. (Manai khane raichha Timro Rup)-40A
2.kamal saurag (Kalegi Chhinayau )-40B
3. Keshav Badu (Selfie Handai) -40C
4.Krishna Pun Magar (MISS YOU)-40D
5.Sudip sagar (Aaja Gaunma)-40E

OSNM CODE & SENT 33001

Best selo pop
1.Aakash Tamang (Himal Pari Manang Gau)-41A
2. Prem Lama (Sarkari Jagir)-41B
3.Mings Lama (Damfu )-41C
4.Shukra Lama Dong (Facebook Ma)-41D
5.Abisek Tamang (Hasdaima Maichang)-41E

OSNM CODE & SENT 33001

Best Cinematographer music video
1.Hari Humagain (Bishwo Sundari)-42A
2.Gyanendra Sharma (Dui Dinko Zindagi Ma)-42B
3.Ganga Datta Giri (Utaauli Mori)-42C
4.Ram Kumar kc(Baansuri)-42D
5. Randhir Shrestha (Ma Yesto Geet Gauchu(New Official Remix)-42E

OSNM CODE & SENT 33001
Best Bhojpuri song
1.Santosh Rajj (Gaam Bali Kaniya )-43A
2.Selina kunwar (Aaba ye Kareja)-43B
3. Ajaya Anuragi (yego chhuma deda rani )-43C
4.Arun Kunwar Yadav (Vijaiya)-43D
5.Sapana Kumari Bhujel (Jaisam Chahi)-43E

यसमा तपाईको मत