प्रतिनिधिसभातर्फ १५८ स्थानको नतिजा सार्वजनिक, को कहाँ विजयी ? पूर्ण विवरण
0
Shares

0

काठमाडौं : प्रतिनिधिसभामा प्रत्यक्षतर्फ १६५ निर्वाचन क्षेत्र मध्ये हालसम्म १५८ स्थानको नतिजा सार्वजनिक भएको छ । सोमबार राति १० बजेसम्म अन्नपूर्ण पोस्ट् इलेक्सन पोर्टलमा प्राप्त नतिजा अनुसार एमाले सबैभन्दा बढी ७६ स्थानमा जित हासिल गरेको छ । माओवादीले ३६, कांग्रेसले २१, संघीय समाजवादी फोरमले १० र राजपाले १० स्थानमा जित हात पारेका छन् ।

अन्य ५ स्थानमा विजयी भएका छन् । अब ७ स्थानको मात्रै नतिजा आउँन बाँकी छ ।

को कहाँ विजयी ? विस्तृतमा

एमालेबाट विजयीहरू

०१.पवित्रा निरौला (खरेल), झापा – २
०२.जगतबहादुर सुनार (विश्वकर्मा), कास्की – ३
०३.भवानीप्रसाद खापुङ, तेह्रथुम –
०४.प्रेमबहादुर आले, डोटी
०५.विष्णुह प्रसाद पौडेल, रुपन्देही – २
०६.ध्रुवकुमार शाही, सुर्खेत -१
०७.सुवासचन्द्र नेम्वाङ, ईलाम –
०८.खगराज अधिकारी, कास्की – १
०९.नारायण प्रसाद खतिवडा, नुवाकोट – २
१०.घनश्याम खतिवडा, मोरंग -१
११.सोम प्रसाद पाण्डेय, पाल्पा – २
१२.प्रदिप कुमार ज्ञवाली, गुल्मी – १
१३.केदार सिग्देल, तनहुँ – २
१४.शेरबहादुर तामाङ, सिन्धुपाल्चोक – २
१५.सुरेन्द्रप्रसाद पाण्डे, चितवन – १
१६.दलबहादुर राना, पाल्पा – १
१७.छविलाल विश्वकर्मा, रुपन्देही – १
१८.राजेन्द्रकुमार राई, धनकुटा
१९.योगेशकुमार भट्टराई, ताप्लेजुङ
२०.केपी शर्मा ओली, झापा – ५
२१.लालबाबु पण्डित, मोरंग – ६
२२.भुपेन्द्रबहादुर थापा, म्याग्दी
२३.भैरवबहादुर सिंह बझाङ
२४.खेमप्रसाद लोहनी, धादिङ – २
२५.रघुबीर महासेठ, धनुषा – ४
२६.नवराज सिलवाल, ललितपुर – १
२७.कृष्ण प्रसाद दहाल, मकवानपुर – १
२८.लालप्रसाद साँवा लिम्बू , झापा – ४
२९.नारदमुनि राना,कैलाली – ५
३०.हृदयेश त्रिपाठी, नवलपरासी (प्र. ५) – १
३१.गोपालबहादुर बम, मुगू
३२.विशाल भट्टराई खोटाङ
३३.जीवनराम श्रेष्ठो, काठमाण्डौ – ८
३४.गणेशसिंह ठगुन्ना, दार्चुला
३५.यज्ञबहादुर बोगटी, अछाम -२
३६.भानुभक्त ढकाल, मोरंग – ३
३७.गोकर्ण राज, गुल्मी -२
३८.नवराज रावत, सुर्खेत -२
३९.कृष्ण कुमार, तनहुँ -१
४०.पार्वत गुरुङ, दोलखा
४१.धनबहादुर बुढा, डोल्पा
४२.यज्ञराज सुनुवार, ओखलढुंगा
४३.घनश्याम भुसाल, रुपन्देही -३
४४.नरबहादुर धामी, कंचनपुर -२
४५.रविन्द्र राज शर्मा, दैलेख -१
४६.सुर्य प्रसाद पाठक, वाग्लुङ -१
४७.कृष्णगोपाल श्रेष्ठ, काठमाण्डौ -९
४८.हिराचन्द्र के.सी., दाङ -३
४९.पोल्देन छोपाङ गुरुङ्ग, मनाङ
५०,तिलबहादुर महत क्षेत्री, नवलपरासी (प्र. ४) – २
५१.भुमिप्रसाद त्रिपाठी, धादिङ – १
५२.दामोदर भण्डारी, बैतडी
५३. राजेन्द्रप्रसाद गौत्तम, संखुवासभा
५४.कृष्ण लाल महर्जन, ललितपुर – २
५५.बृजेश कुमार गुप्त्, कपिलवस्तु – २
५६.झलनाथ खनाल, ईलाम -१
५७.गणेशकुमार पहाडी, सिन्धुली – १
५८.रविन्द्र प्रसाद अधिकारी, कास्की -२
५९.विरोध खतिवडा, मकवानपुर – २
६०.लालबहादुर थापा, बाजुरा
६१.माधवकुमार नेपाल, काठमाण्डौ -२
६२.मेटमणि चौधरी, दाङ -१
६३.कृष्णभक्त पोख्रेल, चितवन – २
६४.भीमबहादुर रावल, अछाम -१
६५.लिलानाथ श्रेष्ठ, सिराहा -३
६६.बसन्त कुमार नेम्वाङ, पाँचथर -१
६७.पदम गिरी, पर्वत -१
६८.महेश बस्नेत, भक्तपुर -२
६९.रामवीर मानन्धर, काठमाण्डौ -७
७०.कृष्णरबहादुर राई, काठमाण्डौ -३
७१.राजबहादुर बुढाक्षेत्री, दैलेख -२
७२.ईश्वर पोखरेल ईश्वर, काठमाण्डौ -५
७३.जयकुमार राई, सुनसरी -१
७४.प्रेम प्रसाद तुलाचन, मुस्ताङ – १
७५.गोकुल प्रसाद वाँस्कोटा, काभ्रेपलान्चोक – २
७६.नन्द लाल रोकाबाँके – ३

माओवादीबाट विजयीहरू

०१.कमला रोका, रुकुम (प्र. ५) – १
०२.पम्फा भुसाल, ललितपुर – ३
०३.बीना मगर, कंचनपुर – १
०४.प्रभु साह, रौतहट – ३
०५.रामेश्वररराय यादव, सर्लाही – ३
०६.गौरीशंकर चौधरी, कैलाली – ३
०७.सुदन किराती, भोजपुर – १
०८.अग्निप्रसाद सापकोटा, सिन्धुपाल्चोक – १
०९.सुरेन्द्रकुमार कार्की, झापा – १
१०.जनार्दन शर्मा, रुकुम (प्र. ६) – १
११.दुर्गबहादुर रावत, कालिकोट – १
१२.हरिराज अधिकारी, गोरखा – १
१३.देवेन्द्र पौडेल, वाग्लुङ – २
१४.गिरिराजमणि, पोखरेल, महोत्तरी – १
१५.श्यामकुमार, श्रेष्ठ्, रामेछाप – १
१६.महेश्वुरजंग, गहतराज (अथक) बाँके – १
१७.लेखराज भट्ट, कैलाली – ४
१८.हितबहादुर तामाङ, नुवाकोट – १
१९.सुरेशचन्द्र दास, सिराहा – २
२०.टोपबहादुर रायमाझी, अर्घाखाँची – १
२१.देव प्रसाद गुरुङ, लमजुङ – १
२२.टेकबहादुर बस्नेत, सल्यान – १
२३.शिवकुमार मंडल, केवट मोरंग – ५
२४.हरिवोलप्रसाद गजुरेल, सिन्धुली – २
२५.अमनलाल मोदी मोरंग – ४
२६.गंगाबहादुर तामाङ, काभ्रेपलान्चोक – १
२७.वर्षमान पुन, रोल्पा – १
२८.हेमकुमार राई, सोलुखुम्बु – १
२९.गजेन्द्रबहादुर महत, जुम्ला – १
३०.मातृकाप्रसाद यादव, धनुषा – १
३१.पुष्पकमल दाहाल, प्रचण्ड चितवन – ३
३२.सन्तकुमार थारु, बर्दिया – २
३३.चक्रपाणी खनाल, कपिलवस्तु –
३४.सुरेशकुमार राई, उदयपुर – २
३५.कृष्णकबहादुर महरा, दाङ – २
३६.शक्तिबहादुर बस्नेत, जाजरकोट

कांग्रेसबाट विजयी भएकाहरू

१.मोहम्मद आफताब आलम, रौतहट – २
२.गगनकुमार थापा, काठमाण्डौ – ४
३.नारायण खड्का, उदयपुर – १
४.भिमसेनदास प्रधान, काठमाण्डौ – ६
५.मोहन आचार्य, रसुवा – १
६.राजेन्द्रकुमार केसी, काठमाण्डौ – १०
७.प्रकाशमान सिंह, काठमाण्डौ – १
८.शशांक कोइराला, नवलपरासी (प्र. ४) – १
९.देवप्रसाद तिमलसेना, रौतहट – ४
१०.संजय कुमार गौतम, बर्दिया – १
११.प्रदिप गिरी, सिराहा – १
१२.देवेन्द्ररराज कंडेल, नवलपरासी (प्र. ५) – २
१३.ज्ञानेन्द्रबहादुर कार्की, सुनसरी – ४
१४.मिनेन्द्रप्रसाद रिजाल, मोरंग – २
१५.तेजुलाल चौधरी, सप्तरी – ४
१६.शेरबहादुर देउवा, डेलधुरा – १
१७.प्रमोदकुमार यादव, रुपन्देही – ४
१८.सिताराम महतो, सुनसरी – २
१९.भरतकुमार शाहा, रुपन्देही – ५
२०.उमाकान्त चौधरी, बारा – १
२१.अभिषेकप्रताप शाह, कपिलवस्तु – ३

संघीय समाजवादी फोरम

०१.डा. सूर्यनारायण यादव, सप्तरी – १
०२.रामवावु कुमार यादव, बारा – ३
०३.प्रदिप यादव, पर्सा – १
०४.हरिनारायण प्रसाद रौनियार , पर्सा – ३
०५.उमाशंकर अरगरिया, धनुषा – २
०६.यादव रामसहायप्रसाद यादव, बारा -२
०७.सुरेन्‍द्र कुमार यादव, महोत्तरी – ४
०८.बिमल प्रसाद श्रीवास्तव, पर्सा – २
०९,उपेन्द्र यादव, सप्तरी -२
१०.मोहम्मद ईश्तियाक राई, बाँके -२

राजपा

०१.अनिल कुमार झा, रौतहट -१
०२.प्रमोद साह, सर्लाही -१
०३.राजेन्द्र महतो, धनुषा -३
०४.लक्ष्मण लाल कर्ण, पर्सा – ४
०५.महिन्द्र राय यादव, सर्लाही – २
०६.चन्द्रकान्त चौधरी, सप्तरी – ३
०७.महन्थ ठाकुर, महोत्तरी – ३
०८.शरत सिंह भण्डारी, महोत्तरी – २
०९.राजकिशोर यादव, सिराहा – ४
१०.एक‍वाल मियाँ, बारा – ४

नयाँ शक्ति
डा.बाबुराम भट्टरार्इ, गोरखा-२

राप्रपा
राजेन्द्र लिङ्देन, झापा-३

राजमो
दुर्गा पौडेल, प्यूठान

नेमकिपा
प्रेम सुवाल, भक्तपुर-१

स्वतन्त्र
छक्कबहादुर लामा, हुम्ला

नतिजा आउँन बाँकी निर्वाचन क्षेत्रहरु

सुनसरी-३
स्याङ्जा-१
स्याङ्जा-२
कञ्चनपुर-३
कैलाली -२
सर्लाही -४
कैलाली -१

यसमा तपाईको मत